Aranżacja wnętrz z INTERIOR STYLE

Pierwszym krokiem do stworzenia wymarzonych mebli jest dobry projekt. Wykonamy go w  specjalnie stworzonej komórce projektowej INTERIOR STYLE, która to mająca duże doświadczenie zaaranżuje we współpracy z Państwem praktyczne i stylowe rozwiązania oraz zwieńczy wszystko profesjonalnym projetem i wizualizacją. Dzięki temu zobaczycie Państwo swoje meble jeszcze przed ich realizacją. Bardzo ważna jest dla nas jest profesjonalna obsługa klienta oraz terminowe wykonanie wszystkich powierzonych zadań.

Kuchnia - serce domu.

Aby przygotowanie posiłków było przyjemne pomożemy dostosować meble do Twoich potrzeb. Zaaranżujemy kolorystykę, zastosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i dobierzemy odpowiednie materiały. W razie potrzeby przerobimy i dostosujemy do projektu kuchni instalację wodną, kanalizacyjną oraz kanalizacyjną.

Niewątpliwym atutem nasze firmy podczas realizacji kuchni, jest możliwość zakupu u nas kompletnego wyposażenia AGD w atrakcyjnych cenach, które zostanie zamontowane bez dodatkowych opłat.

Łazienka - ważne pomieszczenie w Twoim domu.

Często zdaża się, że łazienka jest niewielka, nieustawna. Dostosujemy meble tak, aby można było zmieścić w niej niezbędną armaturę, wygospodarować miejsce na środki czystości. Zaproponujemy trwałe i sprawdzone materiały dzięki którym łazienka będzie cieszyć Państwa przez długie lata.

Garderoba - Sypialnia.

Brak miejsca w szafie, problem z ustawieniem mebli w sypialni jest częstym problemem w Waszych wnętrzach. W tej dziedzinie posiadamy również duże doświadczenie. Biorąc pod uwagę Państwa potrzeby zaprojektujemy szafę klasyczną lub z drzwiami przesuwnymi. Wyposażymy również sypialnie w łóżko, szafki nocne oraz wszystkie niezbędne meble, które będą niezbędne w Waszym wnętrzu. Tak jak w przypadku pozostałych mebli zastosujemy bardzo trwałe i praktyczne rozwiązania, zaproponujemy ciekawą i modną bądź klasyczną kolorystykę.

Kontakt z nami

Lokalizacja

ul. Truflowa 3,

Rozgarty

Kontat

Tel : + 48 608 310 246

Email : biuro@interstaltorun.pl

Godziny otwarcia

PON-PT 08:00 – 16:00

© 2023 - Interstal Toruń